۱۴۰۰/۰۳/۳۱
استاندار خراسان شمالی با تعیین فرصت یک ماهه:

سند توسعه فرهنگ دینی استان تهیه شود

در دیدار صمیمی کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی گفت: پیش نویس سند توسعه فرهنگ دینی متناسب با ظرفیت های بومی استان تا یک ماه آینده تهیه شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در این نشست گفت: پس از تهیه این پیش نویس باید مباحث مختلف در کمیسیون های تخصصی با حضور اقشار مربوطه بررسی و نظرات کارشناسی ارائه شود.
شجاعی افزود: در تهیه سند باید وضعیت فعلی جامعه بررسی و برای حل آسیب ها راهکارهای کارشناسی ارائه شود و همچنین این سند باید جنبه اجرایی داشته و به روز باشد.
مقام عالی دولت در خراسان شمالی با بیان اینکه به تنهایی نمی توانیم کاری کنیم و باید نتیجه کارهای ما با مشارکت و هم افزایی به خوبی در جامعه حس شود، گفت: اگر مردم در برنامه ریزی و تصمیم سازی همراه باشند در اجرا نیز حس می کنند باید کنار ما باشند.
محمدعلی شجاعی با اعلام خبر آغاز دور دوم سفرهای شهرستانی از هفته آینده، افزود: نداشته های سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان ها جمع بندی شود تا برای تامین آن مصوبه داشته باشیم.
شجاعی گفت: کار سازمان تبلیغات اسلامی باید تولید فکر و محتوا و نظارت بر اجرایی شدن محتواها و برنامه های دینی و ارزشی در جامعه باشد.
شجاعی ایجاد سازمان تبلیغات اسلامی را برگرفته از نگاه بلند و ارزشی امام راحل (ره) توصیف کرد و افزود: این سازمان ایجاد شد تا راه امام راحل و شهدا ادامه یابد و فرمایشات مقام معظم رهبری و ارزش های دینی تحقق یابد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۱۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده