۱۴۰۰/۰۱/۲۲
فرماندار اسفراین

تحقق توسعه و سرمایه گذاری مستلزم وجود امنیت پایدار است

فرماندار اسفراین گفت: تحقق توسعه و پیشرفت در کشور مستلزم وجود امنیت است که این دو رویکرد در ارتباط تنگاتنگ باهم قرار دارند.

▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین؛ مهدی کرامتی در نشست با فرمانده انتظامی اسفراین و عوامل اجرایی پلیس ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره فرمانده فقید نیروی انتظامی این شهرستان گفت: در هر سازمانی فرمانده آن سازمان نقش کلیدی و محوری در پیشبرد اهداف و امور دارد. 

▫️وی با بیان این مطلب که مردم نیروی خدوم انتظامی را نماینده نظام و حاکمیت می دانند؛ گفت: ناجا، یک پلیس مردم محور است که دغدغه اصلی شان علاوه بر تامین و حفظ امنیت و آرامش شهروندان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی، کسب رضایتمندی افکار عمومی با حفظ جایگاه و شان آنهاست. 

▫️فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اسفراین اجرای کیفی ماموریت های درون سازمانی توسط نیروهای جهادی ناجا را ناشی از فرهنگ ایثارگرانه عنوان کرد و افزود: در سایه همین فرهنگ و اقدامات ایثارگرانه است که شاهد توسعه و سرمایه گذاری های کلان در جامعه هستیم. 

▫️وی اذعان داشت: داشتن نیروهای نظامی آماده و مجهز یکی از عوامل مهم ایجاد و تامین امنیت پایدار در کشور است.
 
▫️کرامتی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع انتخابات ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: حضور گسترده، پرشور و حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ مستلزم اعتماد سازی و اطمینان بهشی در سطح جامعه است که رفتار ما به عنوان مجریان برگزاری انتخابات، نقش مهمی برای تحقق این مهم دارد.

💢 برای حفظ امنیت مردم با هیچ کس تعارف نداریم 

▫️فرمانده انتظامی اسفراین نیز در این نشست با بیان اینکه پلیس برای حفظ امنیت مردم و جامعه با هیچ کس تعارف ندارد، گفت: هدف پلیس، پیشگیری از وقوع جرائم و افزایش سطح امنیت جامعه است که نتایج حاصله در آمارهای سال گذشته و کسب رتبه های برتر نشان از تحقق این امر دارد . 

▫️سرهنگ یگانه پور ادامه داد:  اقتدار و صلابت مبتنی بر رأفت اسلامی از ویژگی مهم پلیس کارآمد است و در برخورد با مجرمان با کسی تعارف نداریم .

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده