۱۴۰۰/۰۱/۲۰
فرماندار اسفراین

صنایع اسفراین فرصتهای تولیدی زیادی را ایجاد کرده اند.

فرماندار اسفراین در نشست با مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبا به فرصتهای تولیدی صنایع شهرستان در شرایط تحریم اشاره کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین ،مهدی کرامتی در  نشست با مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبا گفت: ظرفیتهای تولیدی صنایع شهرستان در شرایط سخت افزایش یافته است که این مهم با هم افزایی و تعاملی که بین صنایع وجود دارد محقق شده است. 

▫️وی ادامه داد: ؛ مسؤولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمتگزاری است و لطف خدا شامل حال مدیران شده تا فرصت خدمت گزاری و گره گشایی از کار مردم را داشته باشند . 

▫️کرامتی تصریح کرد: در برخی از مدیران ظرفیتهای خدمتگزاری قرار داده شده است و آنها تکلیف دارند تا نسبت به روان سازی امور اهتمام داشته باشند .

▫️فرماندار اسفراین خاطرنشان کرد:  همفکری و هم افزایی در همه حوزه ها و تلاش در جهت ارتقاء سطح  رفاه مردم و کمک به اشتغال آنها باعث حرکت در مسیر توسعه  خواهد شد. 

▫️وی گفت: ضرورت ایجاد و توسعه  زنجیره ارزش فولاد برای بهبود شاخصهای توسعه ای صنعتی ، اقتصاد و معیشت مردم اسفراین از اولویت های سال ۱۴۰۰ است. 

▫️کرامتی همچنین با اشاره به معیارهای سنجش مدیران بیان کرد: تلاش می شود معیار سنجش عملکرد مدیران امسال واقعی و ملموس باشد و مردم نتیجه آن را مشاهده نمایند.

▫️وی گفت: جهت تکمیل زنجیره فولاد در شهرستان آمادگی حمایت از سرمایه گذاران برای تولید آهن اسفنجی را داریم.

▫️مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبا با اشاره به فرصتهای شغلی ایجاد شده در این شرکت از جذب نیروی جدید برای سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: هم اکنون ۵۱۲ نفر نیرو و پیمانکار در این شرکت مشغول به فعالیت می باشند. 

▫️علی اکبر نوری گفت: واحد تولیدی کیمیای صبا بزرگترین پروژه فولادی آلیاژی کشور در بخش خصوصی است که از سال 95 طرح توسعه ای خود را دنبال می کند.

▫️شهرستان اسفراین با دارا بودن دو صنعت بزرگ فولاد و لوله گستر و صنایع پایین دست آنها، قطب صنعتی خراسان شمالی است. 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۶۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده