۱۴۰۰/۰۱/۲۲

نظارت میدانی فرماندار اسفراین بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی در ادارات و بانکها

فرماندار اسفراین، امروز به صورت سرزده در اداره ورزش و جوانان، بانک رفاه کارگران، بانک سپه، صندوق قرض الحسنه مهر ایران این شهرستان حضور یافت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، مهدی کرامتی در بازدید امروز خود گفت: حضور در ادارات و بانکها به منظور بررسی وضعیت دستگاهها، کارمندان، ارباب رجوع و افراد مشغول فعالیت در این مجموعه هاست که با توجه به شیوع ویروس کرونا بررسی رعایت پروتکلهای بهداشتی نیز از دیگر اهداف بازدیدهای سرزده می باشد. 

🔸️وی افزود: تیم ویژه نظارت و بازرسی ستاد مقابله با بیماری کرونا از هفته گذشته بازدیدهای مستمر خود را از دستگاههای اجرایی شهرستان، بانکها، موسسات قرض الحسنه و مراکز خدماتی به منظور بررسی رعایت دستورالعملهای بهداشتی در ادارات و مراکز خدماتی شهرستان آغاز کرده اند و در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی تذکرات لازم در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی داده شد.
 
🔸️وی در ادامه بازدید امروز خود از روند اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیتها توسط ناوگان حمل و نقل شهری بازدید و از نزدیک در جریان رعایت دستورالعمل توسط رانندگان تاکسی قرار گرفت.

🔸️فرماندار اسفراین همچنین با حضور در خیابان شهید مطهری از نحوه توزیع مرغ برای مغازه داران و توزیع کنندگان مرغ نظارت کرد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده