۱۴۰۰/۰۶/۰۱

پیام تبریک فرماندار شهرستان به مناسبت روز پزشک

علیرضا گل حسنی در پیامی روز پزشک را تبریک گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم
"یا من اسمه دوا و ذکره شفاء"

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی از وجود مفاخر بزرگ علمی و فرهنگی آکنده است و مردان نامی این سرزمین همواره در جهان شهره خاص و عام بوده اند و در این میان شیخ الرئیس ابوعلی سینا نابغه بزرگ مشرق زمین از آن جمله انسان های حکیم،طبیب،فیلسوف و اندیشمند بود که جسم و جان بشری را درمان می کرد و در این راستا خالق شگفتی های فراوان می شد.
اول شهریور ماه که زادروز این حکیم حاذق و تواناست به عنوان"روز پزشک"نامگذاری شده است و این فرصتی برای یادکردن از سپیدجامگانی ست که با مجاهدت و ایثارشان جانی تازه به جامعه می بخشند.
و امروز که جهان و به تبع آن کشور عزیزمان ایران تحت شعاع ویروسی مرموزی به نام کرونا قرارگرفته است کار مدافعان عرصه سلامت بس خطیر و حیاتی است. سربازانی که امروز در خط مقدم مبارزه با کرونا جان خود را برای حفظ جان و سلامت مردم و جامعه به خطر می اندازند.
اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن ماهد محرم و ایام سوگواری شهادت جانگداز سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام،یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت را گرامی می دارم و روز پزشک را به همه پزشکان و پرستاران و کارکنان درمانگاه و اورژانس شهرستان و بطور کلی مدافعان عرصه سلامت در شهرستان گرمه تبریک عرض می کنم و سربلندی و سرافرازی و بهورزی روز افزون همه این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

علیرضا گل حسنی
فرماندار شهرستان گرمه

منبع : فرمانداری گرمه
تعداد بازدیدها : ۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده