تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۹:۴۶
شعار سال، شاخص سنجش عملکرد مدیران است
فرماندار اسفراین گفت: شعار سال، معیار سنجش عملکرد مدیران می باشد.
شعار سال، شاخص سنجش عملکرد مدیران است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین؛ مهدی کرامتی در نشست با امام جمعه اسفراین با تاکید بر اینکه برای تحقق شعار سال همه دستگاه‌های اجرایی باید پای کار بیایند، گفت: از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای تسهیل امور تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و رفع موانع استفاده ، و مسیر اشتغالزایی را برای توسعه پایدار ادامه دهیم. 

▫️وی گفت: شاخص سنجش معیار عملکرد مدیران؛ تحقق و میزان عملیاتی کردن شعار سال می باشد . 

▫️فرماندار اسفراین افزود: تحقق شعار سال مستلزم پیگیری و تلاش مضاعف مدیران است که باید به دنبال رفع موانع و مشکلات بر سر راه تولید اشتغال و سرمایه گذاری باشند چرا که مسئولین وظیفه و هدفی غیر از خدمت به مردم ندارند.

▫️کرامتی خاطر نشان کرد: وظیفه مسئولین گره گشایی از مشکلات مردم است که تحقق این مهم در عمل کردن به منویات مقام معظم رهبری و براساس شعار سال میسر خواهد شد. 

▫️امام جمعه اسفراین نیز با بیان این مطلب که شعار سال تکلیف مدیران مشخص شده است گفت: سال  ۱۴۰۰ طبق بیانات مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده بنابراین این سه شاخص مهم در اولویت برنامه های کاری امسال است. 

▫️قدیر محمدیان ادامه داد: باید تلاش کرد از همه ظرفیت‌های شهرستان برای پیشبرد امور ، توسعه و آبادانی استفاده کرد. 

▫️وی با اشاره به اینکه در کار های فرهنگی نه تنها مسئولین بلکه باید تمامی اقشار جامعه مشارکت جدّی داشته باشند، افزود: کارهای فرهنگی باید در تداوم و اولویت اقدامات کاری صورت گیرد.
منبع : فرمانداری اسفراین