تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۰:۱۸
برگزاری شورای آموزش و پرورش شهرستان فاروج
فرماندار فاروج در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان: « شایسته سالاری و تخصص اصلی ترین فاکتور انتخاب مدیران در آموزش و پرورش باشد».
برگزاری شورای آموزش و پرورش شهرستان فاروج
در روز یک شنبه مورخ 1400/06/28 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فاروج به مدیریت آقای ابوالحسن نجفی فرماندار و حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری فاروج برگزار گردید.

دراین جلسه و پس از مرور مصوبات جلسه قبلی و ارائه گزارش دستگاه ها درخصوص نحوه اجرای آن ها؛ فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس به عنوان دستور جلسه اصلی این شورا به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و حاضران جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج؛ ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و برنامه های این هفته و همچنین بازگشایی مدارس طی روزهای آتی گفت: « یکی از وزارت خانه های که ارتباط مستقیم با  بیشتر را با مردم دارد و مردم به آن اعتماد دارند آموزش و پرورش است که مستقیماً در کادرسازی و تربیت افراد و نسل های بعدی موثر برای کشور نقش اساسی دارد لذا معلمین عزیز در راستای اعتمادزایی تلاش موثر داشته باشند». نجفی در ادامه ضمن تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین لزوم همکاری کلیه دستگاه های شهرستان در این زمینه با آموزش و پرورش ادامه داد: « کلیه ی معلمان شهرستان قبل از بازگشایی حضوری مدارس در مقابل بیماری کرونا واکسینه شوند ».

فرماندار فاروج ضمن تأکید بر لزوم شناسایی و جذب دوباره دانش آموزان ترک تحصیلی اظهار نمود: « برای جلسه بعد این شورا آسیب شناسی دقیقی از وضعیت عملکرد دانش آموزان شهرستان در کنکور امسال و راهکارهای ارتقاء این عملکرد توسط آموزش و پرورش شهرستان آماده شده و در شورای بعدی قرائت شود».


روابظ عمومی فرمانداری فاروج
منبع : فرمانداری فاروج