تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵
فرماندار گرمه طی پیامی فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس را تبریک و تهنیت گفت
فرماندار گرمه طی پیامی فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس را تبریک و تهنیت گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،متن پیام مهندس گل حسنی فرماندار شهرستان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس،یادآور رشادت و مجاهدت رزمندگانی است که با نثار خون پاک خود از دین،شرف،حریت و کیان این مرز و بوم دفاع کردند و جان ارزشمند خویش را بر طبق اخلاص در این راه عزت آفرین،جانانه و شجاعانه تقدیم کردند.

هشت سال دفاع مقدس،روایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که صبر،عزت،وحدت و همدلی را پیشه خود نمود و امنیت،پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

بدون شک نشر و ترویج ارزش های دفاع مقدس در گام دوم انقلاب طبق منویات مقام معظم رهبری از مهمترین ضروریات جامعه بویژه برای تقویت اراده جوانان و نوجوانان جهت مقابله با جنگ نرمی که از سوی معاندان نظام طراحی شده به شمار می رود و باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل امروز نهادینه شود.

اکنون نیز به تبعیت از آن دوران که تمامی نیروهای نظامی و مردمی متحد،یکدل و بسیجی به دل دشمن زدند،همچنان همگان برای حفاظت از سلامت،امنیت و تمامیت ارضی کشور به خط هستیم و در جبهه های مختلف مقابله با کووید 19،تحریم های ناجوانمردانه،تهاجم های فرهنگی،سیاسی،اقتصادی و نظامی به رهبری رهبر فرزانه انقلاب سنگربانی می کنیم.

اینجانب ضمن پاسداشت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس و تبریک و تهنیت این ایام غرور آفرین به خانواده های شهدا،ایثارگران،آزادگان رزمندگان و شهروندان سرافراز شهرستان گرمه که هر کدام به نوعی قهرمانانه در مقابل جبهه متحد استکبار در دفاع از تمامیت ارضی کشور ایستادند،گرامی داشته و توفیق همگان را در مسیر تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)،تحت هدایت های حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری"مدظله العالی"از درگاه پروردگار قادر متعال آرزومندم.

علیرضا گل حسنی
فرماندار شهرستان گرمه
منبع : فرمانداری گرمه